آخرین اخبار

کانال تلگرام

telegram2
خانه / اخبار جهان اسلام / اردوغان: مصمم به نابودی ترروریست های موجود در سوریه هستیم

اردوغان: مصمم به نابودی ترروریست های موجود در سوریه هستیم

ارسال شده توسط سعید از کردستان

اردوغان

رئیس جمهورترکیه اعلام کرد با عملیات ادلب در حال نابودی بخش غربی این کریدور هستیم و اگر تروریست های موجود در عفرین تسلیم نشوند، آن را بر سرشان خراب خواهیم کرد

به گزارش سنی دیلی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانى در ششمین کنگره حزب عدالت و توسعه در استان الازیغ اظهار داشت: “اقدامات تروریست‌ها در ترکیه را خنثى کردیم. به همین دلیل می کوشند کریدور ترور در مرزهای جنوبی کشور (شمال سوریه) ایجاد کنند. با عملیات ادلب در حال نابودی بخش غربی این کریدور هستیم. اگر تروریست های موجود در عفرین تسلیم نشوند، آن را بر سرشان خراب خواهیم کرد”.

اردوغان همچنین تصریح کرد: “پیش از این در عملیات سپر فرات در جرابلس و الباب ۳ هزار داعشی را به هلاکت رساندیم. اگر لازم باشد فردا نیز ۳ هزار تروریست دیگر را پاکسازی می کنیم. در هر صورت مصمم به نابودی تروریست ها هستیم.

نمی توانید با پوشاندن یونیفورم نظامی تان بر تن تروریست‌ها و نصب پرچم خود در مواضع آنها حقایق را کتمان کنید. بخشی از اسلحه و مهماتی که با هزاران تریلی و هواپیما به منطقه آورده اید در بازار سیاه فروخته و بخشی نیز علیه ما استفاده مى شود.

اینکه آمریکا اصرار بر همکاری با تروریست ها (در شمال سوریه) دارد، به خودش مربوط است. ما نیز راهکار خودمان را داریم. غارتگرانى یکجا جمع شده و قصد ایجاد به اصطلاح «ارتش» دارند، اما به اذن پروردگار در کمتر از یک هفته آنها را نابود خواهیم کرد.

اعضای فتو بدانند که آمریکا نیز تا زمان معینى شما را مى پذیرد و بعد از آن ناچار خواهید شد دنبال سوراخی برای فرار باشید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.